Deluxe Residence By Bella

  • 130 m²
  • 3 sypialni
  • 2 łazienki

Zlokalizowany w dzielnicy Badenstedt w Budapeszcie Deluxe Residence By Bella Budapeszt oferuje zakwaterowanie 2 km od takich atrakcji kulturalnych, jak Most Łańcuchowy w Budapeszcie. Obiekt położony jest 20 min spacerem od dworca kolejowego Nyugati i w pobliżu od przystanku autobusowego Szoevetseg utca.

Najbliższe popularne zabytki to Váci utca, 1 km, i Węgierskie Muzeum Narodowe, 1,1 km stąd. Z tego apartamentu można w 20 min dojść do centrum miasta. Teatr Madach znajduje się w odległości 5-minutowego spaceru, a Széchenyi Baths and Pool leży 10 min jazdy od Deluxe Residence By Bella. Ten apartament znajduje się tuż za rogiem od stacji metra Blaha Lujza ter.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Deluxe Residence By Bella Budapeszt
Astoria Hideout
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Astoria Hideout

8.4
Bardzo dobry 7 opinii
99 m od nieruchomości
Tas Residences Apt 1-2
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Tas Residences Apt 1-2

9.7
Wyjątkowy 4 opinie
132 m od nieruchomości
USD 142 USD 128
za noc
Ultra Central - New - Mini Studio
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Ultra Central - New - Mini Studio

6.0
Przyjemny 4 opinie
143 m od nieruchomości
USD 196 USD 176
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Budapeszt im. Ferenca Liszta
    21 km

    Stacje kolejowe

    Eastern Railway Station
    1,5 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi
    • Wi-Fi w pokojach

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci

    W pokojach

    • Herbata i kawa
    • Stół

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:00
    Wyjazd: od 01:00 do 10:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Deluxe Residence By Bella akceptuje zwierzęta?
      Niestety Deluxe Residence By Bella nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy Deluxe Residence By Bella posiada kuchnię?
      W Deluxe Residence By Bella goście mogą korzystać z pełnowymiarowej kuchni wyposażonej w czajnik elektryczny, lodówkę i szklane naczynia.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Budapeszt im. Ferenca Liszta
    21 km

    Stacje kolejowe

    Eastern Railway Station
    1,5 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Deluxe Residence By Bella Budapeszt

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij